MAREK SEKÁČ

FOTOGRAF

o mně

Jmenuji se Marek  Sekáč. Narodil  jsem se a žiji  ve Frýdlantě. Od roku 2011 tu provozuji  ateliér. Odjakživa tíhnu k technice, od techniky byl jen krůček k focení, baví mě na všechno si přijít sám, zkoušet a ladit. S focením jsem začínal tak ve svým patnácti letech. 

 Zabývám se ateliérovým focením i focením venku. Fotím děti, rodinky, páry, svatby, sportovní i společenské události,  různé interiéry a další. 

Miluji výzvy všeho druhu, čím náročnější, tím lepší. Libuji si v co nejvěrohodnějším zachycení akce, rychlá auta, sportovci, ale také velmi rád fotím přírodu a makro fotografie.  Fotil jsem s velkou vášní  jako akreditovaný fotograf české i mezinárodní rallyové soutěže WRC. Publikoval jsem v časopise Rally a na portále  www. photo-rally.com. Nyní s  poctou fotím  hokejovou extraligu a také  publikuji fotky z dostihů  na portále  jezdci.cz

Snažím se ctít myšlenku, že fotografie od fotografa, tak aby dokázala věrně zachytit okamžik včetně atmosféry, nemůže být záležitostí náhody, ale kombinací kvalitního vybavení, nastavení a  dobrého oka pro stvoření kompozice.. 

Marek_Sekáč_fotograf_frydlant_marvin